Ako riešiť vedľajšie účinky vakcíny proti ochoreniu COVID
Zásah chemickej látky ako aj očkovacej látky prináša organizmu reakcie na ktoré každý reaguje inak. Každý dospelý jedinec a aj dieťa má iný imunitný systém a nie je schopný spracovať vakcínu, očkovaciu látku rovnako. Je množstvo očkovacích látok pri ktorých nie je možné vopred predpovedať možnú reakciu ako aj dlhodobé vedľajšie účinky vakcín. Biorezonancia má terapiu, ktorá pomáha pripraviť imunitný systém detí a dospelých pred očkovaním príp. vie eliminovať negatívny dopad vakcín a očkovacích látok. Terapiou pripravujeme pacientov pred aj po očkovaní, čím vieme zmierniť alebo zvrátiť vedľajšie účinky očkovacích látok a vakcín.
Ako riešiť všeobecné očkovanie u detí:
Úrad verejného zdravotníctva určil očkovací kalendár pre deti takto:
- Vek 2 – 3 mesiace: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, VHB, Hib, pneumokoky
- 4 – 5 mesiacov: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, VHB, Hib, pneumokoky
- 10 – 11 mesiacov: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna, VHB, Hib, pneumokoky
- 14 – 17 mesiacov: osýpky, mumps, ružienka
- 5 rokov: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna
- 10 rokov: osýpky, mumps, ružienka
- 12 rokov: záškrt, tetanus, čierny kašeľ, detská obrna
Pred každým povinným očkovaním musia byť rodičia informovaní aké očkovanie dieťa podstupuje, aké kontraindikácie môže očakávať. Tak isto musí byť poskytnutý príbalový leták z očkovania. Ak sa podrobuje dieťa povinnému očkovaniu je dobré ak si so sebou prinesiete vzorku očkovacej látky po očkovaní, resp. nech rodič vypýta ampulku očkovacej látky po očkovaní od lekára s ktorou očkujú jeho dieťa a prinesie ju na terapiu biorezonancie. Pomocou tejto prázdnej očkovacej ampulky v ktorej zostala už len minimálna stopa očkovacej látky vieme vyviesť všetky negatívne účinky očkovania. Vyvedenie negatívnych účinkov z očkovania je možné aj bez prázdnej očkovacej ampulky pomocou testovacej sady „Očkovania a kovy“
Právo odmietnuť povinné očkovanie je v záujme ochrany práv dieťaťa o ktorom sa píše v Deklarácii práv dieťaťa. K tejto ochrane práv podľa záveru zasadnutia práv UNICEF patrí aj ochrana práv dieťaťa pred očkovaním a infekčnými chorobami. Túto ochranu dieťaťa nemá právo nikto uprieť. Základná listina ľudských práv a slobôd zverejňuje, že je právo každého žijúceho jedinca odmietnuť očkovaciu látku, potom je ale diskutabilné a stojí tu za opýtanie, či je humánne vnucovať štátom preventívnu očkovaciu medicínu s prímesou ťažkých kovov, formaldehydu, ortuti a modifikovaných substancií a neidentifikovateľného materiálu. Čo obsahujú vakcíny? Vakcíny proti chrípke, detskej obrne, záškrtu, tetanu, čiernemu kašľu obsahujú aj napriek obmedzeniam niekoľko mikrogramov ortuti, bez ktorej ich nemožno skladovať. Medzi príklady ťažkých kovov patrí olovo, ortuť, kadmium, niekedy chróm. Menej často sa môžu považovať kovy vrátane železa, medi, zinku, hliníka, berýlia, kobaltu, mangánu a arzénu za ťažké kovy.
Čo spôsobujú ťažké kovy a ako pôsobia v našom tele?
- mnohé sú karcinogénne
- spôsobujú tvorbu veľkého množstva voľných radikálov, t.j. oxidačného stresu
- vytláčajú esenciálne minerály a nahrádzajú ich v tkanivách
- podporujú množenie candida albicans, plesní
- sú hlavnou príčinou autoimunitných reakcií v organizme
- pôsobia ako enzymatické jedy
- vytláčajú esenciálne minerály z tkanív, teda majú svoj podiel na osteoporóze, kŕčových žilách, zubných problémoch, lámavých nechtoch a pod.
- kožné problémy (atopický ekzém, dermatitída)
- dlhoročné a urputné migrény
- znížená imunita
- poruchy štítnej žľazy, hormonálne poruchy
- chronické únavy, svalové kŕče
- psychické poruchy, depresie, úzkosti
- poruchy krvotvorby, leukémiu
- problémy s pamäťou, učením, pozornosťou
- osteoporózou, problémy so zubami, nechtami, vlasmi
- Alzheimerovu chorobu, Parkinson
- autoimunitné choroby (Crohn, ucerózna kolitída, roztrúsená skleróza, reumatoidná artritída a ďalšie