Telefón

+421 948 070 262

liecivabiorezonancia@gmail.com

liecivabiorezonancia@gmail.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 15:00 - 20:00

Počet terapií závisí od druhu ochorenia.

Individuálny prístup má každý jeden pacient. 

Pacient ktorý chce absolvovať antinikotínovú kúru príde maximálne dva krát a pacient, ktorý chce schudnúť príde na 10 určených terapií, ktoré je nutné vykonať napr. pri chudnutí.

Každý pacient je iná terapia, odhadujem zhruba od 6 do 10 terapií, ktoré reálne pacient môže pociťovať zlepšenie svojho zdravotného stavu, prípadne úplne vyliečenie. 

Už pri prvej terapii ustupujú príznaky alergie, návyku na nosový sprej, akútny zápal, bolesť a iné…

Nevieme určiť presnú návštevu terapií,  pretože každý pacient je iný a môže mať od jednoduchých príznakov ochorenia až po tie najzávažnejšie ochorenia ako sú onkologickí pacienti.

Odporúča sa pri biorezonančnej terapii a pri úplnom uzdravení prísť jeden krát za mesiac  znova na kontrolu a podporiť svoje zdravie detoxikáciou, elimináciou dopadu vonkajších vplyvov ako je elektrosmog, žiarenie z mobilov, geopatogénne zóny, atď.

Nakoľko  na naše zdravie vplývajú  ako aj vonkajšie vplyvy prostredia, tak aj potraviny ktoré konzumujeme a vodu ktorú pijeme.

Preto odporúčame raz do mesiaca návštevu biorezonančnej ozdravnej terapie. 

Prvá prebieha diagnostika, ktorá je v rozsahu dvoch hodín. Diagnostikou sa špecifikujú  zdravotné problémy, vieme identifikovať druh alergie, baktérie, vírusu, patogénu ktorý narúša zdravie pacienta. Presne vieme diagnostikou určiť prvotnú príčinu ochorenia, záťaž a blokáciu orgánov aj podľa tradičnej čínskej medicíny. 

Následná návšteva je o liečebnej terapii pri ktorej sa zameriavame priamo na prioritu ochorenia a jej a regeneráciu poškodených tkanív a orgánov. Každou terapiou sa posúvame krok po kroku k samotnému vyliečeniu pacienta, alebo k zlepšeniu jeho zdravotného stavu a tým aj vieme pri vážnych ochoreniach ako sú poruchy centrálneho nervového systému spomaliť priebeh ochorenia a tak zlepšiť kvalitu života pacientovi.

Každá terapia a aj diagnostika je bezbolestná. 

V deň terapie sa doporučuje nekonzumovať alkoholické nápoje. Pri detoxikácii je nutné podporiť vylučovanie toxínov z tela zvýšeným príjmom tekutín. Inak pacient nie od ostatných činností vyradení ani inak obmedzený.

Čip je pomôcka v biorezonančnej terapii. Je to kovový krúžok v samolepiacom okrúhlom obale, ktorý môžeme pacientovi doporučiť pri každej terapii. Vložením čipu do prístroja pri terapii sa nahráva celá ozdravovacia terapia pomocou prístroja Bicom do čipu a tak vieme predĺžiť účinok terapie na jeden týždeň, kým príde pacient znova na ďalšiu terapiu. Čip sa po terapii nalepí pacientovi medzi lopatky tesne pod krk alebo nad pupok.

Objavte priaznivé účinky biorezonancie aj vy