Telefón

+421 948 070 262

liecivabiorezonancia@gmail.com

liecivabiorezonancia@gmail.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 15:00 - 20:00

Prestať fajčiť? Ale ako?

Vysoká úspešnosť Jednorazový zákrok eliminujúci potrebu fajčenia. Metóda bez liekov a bez vedľajších účinkov. Efektívna metóda aj na E-cigarety. Terapia odvykania od fajčenia je tu už šesť rokov. Biorezonančný prístroj pracuje na báze elektromagnetického pôsobenia.

Pred a po aplikácií

Neodporúča sa pred a po aplikácii fajčenie nijako obmedzovať. Celý proces trvá 30 minút a je úplne bezbolestný a bez vedľajších účinkov. Môže sa mu podrobiť fajčiar bez ohľadu na množstvo vyfajčených cigariet. Chuť na nikotín mizne hneď do niekoľkých hodín po zákroku terapie. Nutnosť fajčenia sa na druhý deň nedostavuje. Program sa zároveň nahráva do Bicom čipu, ktorý sa nalepuje na telo a predlžuje účinok. Ak napriek veľmi vysokej účinnosti tejto metódy je treba následne podporiť úspešnosť svojou sebadisciplínou a zodpovednosťou, lebo biorezonancia neodstráni motorické návyky a sociálne návyky ako je káva spojená s cigaretou, ktoré si fajčiar vypestoval počas fajčenia. Preto odporúčame: – Odstrániť zvyšné cigarety z dosahu, – odstrániť popolníky, zapaľovače, – na miesto kde sa najviac fajčilo umiestniť žuvačky, oriešky, a iné, – piť veľa nealkoholických nápojov 2-3 litre denne, – výrazne zvýšiť prísun tekutín do tela, čím sa zvýši k vylučovaniu toxických látok z tela, – neskúmať účinky antinikotínovej terapie so zapálenou cigaretou lebo tá vedie postupne späť k návyku.

Odporúčame

– Odstrániť zvyšné cigarety z dosahu,
– odstrániť popolníky, zapaľovače,
– na miesto kde sa najviac fajčilo umiestniť žuvačky, oriešky, a iné,
– piť veľa nealkoholických nápojov 2-3 litre denne,
– výrazne zvýšiť prísun tekutín do tela, čím sa zvýši k vylučovaniu toxických látok z tela,
– neskúmať účinky antinikotínovej terapie so zapálenou cigaretou lebo tá vedie postupne späť k návyku.

Možné krátkodobé reakcie

Hoci antinikotínový program nemá vedľajšie účinky na svoj organizmus, môžu sa dostaviť v dôsledku ukončenia prísunu nikotínu do tela krátkodobé reakcie, najmä: – sucho v ústach – mierne kovová chuť v ústach – slabšia podráždenosť, nervozita a nesústredenosť – únava – poruchy spánku – mierna ospalosť – zvýšené potenie – mierna bolesť hlavy Tieto reakcie sú len krátkodobé a celkom zmiznú najneskôr do dvoch týždňov od odvykania po zákroku. V prípade obtiaže je možné zopakovať antinikotínový zákrok po týždni. Berte prosím biorezonančnú metódu ako spôsob pomoci k zanechaniu fajčenia, ktorý potlačí fyzickú závislosť na cigaretách, nie však psychické návyky.

Objavte priaznivé účinky biorezonancie aj vy