Telefón

+421 948 070 262

liecivabiorezonancia@gmail.com

liecivabiorezonancia@gmail.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Utorok: 13:00 - 20:00
Streda - Piatok: 15:00 - 20:00

Skupina alergických ochorení podľa Dr. Rummela Alergie hrajú ústrednú rolu u mnohých chronických ochorení. Aby bolo možné celkom porozumieť o pochopiť alergie, lekár Dr. Gerhard Rummel v roku 1997 vyvinul vlastnú hypotézu, založenú na jeho pozorovaniach. Táto hypotéza je potvrdená jeho úspechom v liečbe alergií. 

Zaviedol termín ,,Skupiny alergických ochorení“ Tieto skupiny ochorení sú rozlíšené podľa oblasti orgánov. Téza o vplyvu infekcie Dôležitou zásadou hypotézy Dr. Rummela a jeho práce týkajúcej sa vplyvu infekcie. Tá predpokladá, že alergici majú vrodený sklon k alergickým reakciám. Avšak k tomu, aby sa začala alergia, obranný mechanizmus tela musí byť nadmerne vyťažený. 

To znamená, že imunita zohráva veľkú úlohu pri ochrane pred alergiou. Dôležitú rolu hrajú aj vírové alebo bakteriálne infekcie. Typ infekcie pravdepodobne určuje typ alergie. 

Príklad: človek so sklonom k alergii ochorie chrípkovým vírusom. V Blízkosti sú brezy v dobe kvetu. Nosové sliznice sú vystavené ťažkej infekčnej záťaži, čo vedie k sennej nádche spôsobené brezou, lebo tá súčasne vyvoláva silnú reakciu. Dr. Rummel vyvinul štandardný spôsob liečby pomocou prístroja Bicom, ktorý je veľmi jednoduchý na používanie a umožňuje začať s liečbou bez testovania a bez vyhýbania sa určitým alergénom. 

Alergie – praktická štúdia Dr. Medicíny Peter Schumacher, detský lekár z Insburku bol veľmi fascinovaný výsledkom získanými vo svojej praxi s prístrojom Bicom, keď viedol štúdiu 200 prípadov závažnej alergie a neurodermatitídy pomocou prístroja Bicom. Štúdie o výsledkoch liečby alergií sú zverejnené v biorezonančnej brožúrke a je možné do nej nahliadnuť pri návšteve biorezonancie. Pri hodnotení ťažkosti pacienta je tiež dôležité posúdiť, či zistená alergia je príčinou jeho ťažkostí. Napríklad zistenie alergie na peľ a trávy, ktoré sú zdrojom ťažkostí v letnom období nevysvetľuje celoročné príznaky pacienta. 

Pri zistení alergie aj niektorí lekári majú tendenciu potom vysvetľovať alergiou všetky ťažkostí pacienta a nepátrajú po iných možnostiach. Alergia môže byť len náhodným vedľajším nálezom a príčina ťažkostí môže byť iná. Na druhej strane však vysoký výskyt alergií v dnešnej dobe nás núti myslieť na alergiu ako na významnú príčinu zdravotných ťažkostí.

Liečba druhov alergií pomocou prístroja Bicom druhej generácie:

– Peľová alergia, alergia na trávu, paliny
– Alergia na prach
– Alergia na roztoče
– Alergia na plesne
– Alergia na zvieratá
– Astma
– Alergia na bodnutie hmyzom
– Alergia na lieky
– Kontaktná alergická dermatitída
– Chladová žihlavka
– Atopický ekzém
– Slnečná alergia
– Skrížená alergia
– Potravinová alergia

Objavte priaznivé účinky biorezonancie aj vy