Telefón

+421 948 070 262

liecivabiorezonancia@gmail.com

liecivabiorezonancia@gmail.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 15:00 - 20:00

Je mnoho metód ako ozdraviť chorý orgán, ale dôraz sa kladie vždy jednému orgánu v tele a tým najdôležitejším filtračným orgánom je vaša ,,PEČEŇ“

Čo pre vás pečeň robí?

Skutočné poslanie pečene:
– Spracovanie tukov a ochrana pankreasu – Ukladanie glukózy a glukogénu – Ukladanie vitamínov a minerálov – Ochrannú úlohu pri zadržiavaní škodlivých látok – Čistí a filtruje krv – Imunitný systém pečene
Stagnujúca pečeň:
Iným pomenovaním stagnujúca pečeň je ,,znížená funkcia pečene“. Takýto stav stagnujúcej pečene je domovom pre toxíny a vírusy, pečeň nedokáže udržať správny tok, aby týchto neželaných hostí vyplavila. Nikto nás neučí podporovať pečeň pri samoočiste a už vôbec nepoznáme pravidlo ako redukovať, recyklovať a znova využívať, aby sme v prvom rade zmiernili zaťaženie pečene. V dôsledku neznalosti ako sa starať o svoju pečeň nechtiac zneužívame našu automatickú funkciu detoxikácie a domnievame sa, že všetko funguje ako hodinky. Dôsledok stagnujúcej pečene je nános patogénov ako sú ťažké kovy, paraziti, vírusy a baktérie. Tieto patogény sa nedajú len tak ľahko vyplaviť z pečene, preto ak si myslíte, že dokáže vyplaviť ťažké kovy a iné patogény stravovaním, detoxikáciou pomocou štiav alebo saunovaním ste na veľkom omyle. Všetko čo konzumujeme má už v sebe ťažké kovy, jednak v pôde v ktorej zelenina rástla a dážď ktorý občas polieval túto zeleninu zrovna obsahuje tiež ťažké kovy. Aby úroda zeleniny bola bez škodcov parazitujúcich na plodoch, poľnohospodár tieto plody zeleniny, ale aj ovocia postrekuje chemickým nánosom herbicídov a pesticídov a v neposlednom rade aj NPK hnojivá, sú chemickým prídavkom pre rast plodín. Takže nie je zaručené, že plodiny ktoré si kupujete sú pestované bez chémie a ťažkých kovov. Preto nie je možné sa prirodzenou detoxikáciou zbaviť ťažkých kovov a chémie. V neposlednom rade spomeniem, že v potravinách, ktoré konzumujeme sú prirodzené vírusy, ktoré sa dostávajú tráviacim traktom do tela hostiteľa a pomocou ťažkých kovov v pečeni prežívajú a tvoria rôzne typy ochorení.
Parazitárna záťaž pečene sa živí ťažkými kovmi z čoho vznikajú rôzne ochorenia ako:
– dermatitída, ekzém a psoriáza, akné, – syndróm bakteriálneho prerastania čreva /SIBO/, – syndróm dráždivého čreva /IBS/, – diabetes a nerovnováha cukru v krvi, – záhadne vysoký krvný tlak, – záhadne vysoká hladina cholesterolu, – záhadné búšenie srdca, – problémy s nadobličkami, – zvýšená citlivosť na chemické látky a potraviny, – problémy s metyláciou, – otupená myseľ, – výkyvy nálady a sezónna afektívna porucha /SAD/, – pediatrické autoimunitné neuropsychiatrické poruchy asociované so spreptokokovou infekciou /PANDAS/, žltačka, – hepatitídu, – cirhózu pečene a zjazvené tkanivo pečene, – rakovinu pečene, – ochorenie žlčníka, Biorezonančná metóda detoxikácie pečene pracuje na princípe rezonančnej frekvencie, kedy sa dá z pečene pomocou štandardizovanej metódy jednoducho zbaviť všetkých chemických ale aj vírusových a bakteriálnych nánosov. Pomocou jednotlivých elektronických substancií ale aj rôznych frekvenčných reťazcov a sád na to určených sa dospeje postupne k ozdravovaniu akéhokoľvek postihnutého orgánu v ľudskom tele.

Päť typov zníženej funkcie pečene:

Stredná časť pečene:
Ak pečeň trpí zníženou funkciou v najhlbšej časti, pravdepodobne sa to prejaví návalmi tepla, nočným potením, zadržaním tekutín v tele a opuchom končatín, výkyvom telesnej teploty, nedostatkom energie, otupenou mysľou, tmavými kruhmi pod očami, hypoglykémiou, hyperglykémiou, hnevom, frustráciou, depresiou, pocitom samoty, nezdravou farbou pleti, problémami s kožným pigmentom a častým pocitom smädu.
Spodná časť pečene:
Ak trpíte zníženou funkciou pečene v spodnej časti, zrejme v noci dobre nespávate, prevaľujete sa z boka na bok, čoho sú iné problémy so spánkom a nespavosťou, alebo Vás trápi zápcha, pocit neistoty, prílišná urážlivosť, alebo žiarlivosť.
Horná časť pečene:
Nadúvanie, zlé trávenie, reflux kyselín, gastritída, tlak v brušnej dutine, podráždenosť, frustrácia, stuhnutné plece, bolesti v pleci, bolesti v jazyku, afty, kútiky na ústach a iné problémy ústnej dutiny, výkyvy telesnej teploty, vyčnievajúca alebo stvrdnutá horná časť brucha, to všetko sú príznaky zníženej funkcie pečene.
Ľavá strana pečene:
Ak ľavý lalok pečene funguje v spomalenom režime, pociťujeme slabosť v ľavej nohe, alebo v ľavom ramene, stratu apetítu, nevoľnosť, náladovosť, precitlivosť a bolesti chrbta.
Pravá strana pečene:
Znížená funkcia pravej strany pečene /pravého laloku/ spôsobuje zmenu farby nechtov a ich lámavosť pre deficit zinku, pichanie v pravom boku, miernu slabosť pravej strany tela, kŕče v nohe, mierne zafarbenie jazyka, pocity náhleho tepla alebo chladu a neschopnosť sa zahriať.