Telefón

+421 948 070 262

liecivabiorezonancia@gmail.com

liecivabiorezonancia@gmail.com

Otváracie hodiny

Pondelok - Utorok: 13:00 - 20:00
Streda - Piatok: 15:00 - 20:00

Všetko v našom živote má a je vibráciou, ktorá sa nazýva energia. Všade a vždy sme obklopení týmito energetickými vibráciami. Často sa stretávame s tým že určité situácie v nás vyvolávajú určité pozitívne alebo negatívne pocity. Tieto môžu byť chápané ako príznaky bolesti hlavy, alebo chrbtice, únava, podráždenosť atď.

Každý človek má svoje energické pole z ktorého vyžaruje energia, ale taktiež sa aj absorbuje od ostatných ľudí, takže sme neustále vo výmene energií.

Všetko na čo myslíme, ako hovoríme, cítime, ako jednáme je zároveň energia, ktorú vyžarujeme. Pokiaľ máme okolo seba v našom okolí ľudí, ktorý majú negatívny prístup, neustále nám nadávajú, majú špatnú náladu…atď, potom sa tieto energie prenášajú. V dnešnom rýchlom svete už emócie, ako závisť, strach, hnev, nedôvera a s nimi spojená negativita ktorú už ani nevnímame, pretože ľudia sú už na to zvyknutí a ľudia to berú normálne.

Pretože je veľmi dôležité sa chrániť voči negatívnym energiám, aby sa predišlo budúcim stresom alebo aby sa vytvorila rovnováha.

Biorezonančnou terapiou je ochrana negatívnych energií harmonizujúca a pomáha vybudovať a posilňovať ochranu voči negatívnym energiám.

Terapia obsahuje frekvencie:

Najvyššie frekvencie univerzálnej ochrany, harmonizujúce elementárne frekvencie, nabitie vlastného kameňa ako ochrana ,,Čierny turmalín“ alebo,,Horský kryštál“.

Aura – očista a vyrovnávanie čakier

Čo je aura? Zjednodušene povedané Aura je vyžarovanie človeka, ktoré každý človek vníma inak, celkom nevedome alebo nenápadne. Aura je v podstate energetické telo, ktoré nás obklopuje. Každý človek a každé zviera, každá rastlina a každý kameň má svoju vlastnú auru. Zmeny sa objavujú v aure alebo v našom energetickom tele ešte pred tým než sa objaví vo fyzickom tele ochorenie.

,,Zaťažená aura“ je preto základný príznakom pred akoukoľvek chorobou alebo poruchou. Všetci sme naplnení ,,vnútorným hlukom“.